Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwości

Komisarz Wyborczy w Katowicach II

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

na obszarze właściwości

gm. Gierałtowice

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Powstańców Śląskich 41, 44-186 Gierałtowice:

1.

Maja Anna Pięta, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Gierałtowice - Przewodniczący

2.

Agnieszka Monika Nowak, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Gierałtowice - Zastępca Przewodniczącego

3.

Katarzyna Anna Ciesielska, zgłoszona przez KWW KUKIZ15 DO SENATU (uzupełnienie składu), zam. Gierałtowice - Członek

4.

Witold Adam Gałązka, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Knurów - Członek

5.

Maria Helena Hajduk, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE (uzupełnienie składu), zam. Gierałtowice - Członek

6.

Dorota Aleksandra Kroczek, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przyszowice - Członek

7.

Daria Helena Petrusiewicz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Gierałtowice - Członek

8.

Wojciech Pondo, zgłoszony przez KWW KUKIZ15 DO SENATU, zam. Gliwice - Członek

9.

Jolanta Anna Sipika, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Gliwice - Członek

10.

Bartosz Stępień, zgłoszony przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Knurów - Członek

11.

Adam Jerzy Szyma, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Gierałtowice - Członek

 

 

gm. Gierałtowice

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Powstańców Śląskich 41, 44-186 Gierałtowice:

1.

Bogumiła Ewa Macha, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Gierałtowice - Przewodniczący

2.

Maria Bronisława Gałązka, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Knurów - Zastępca Przewodniczącego

3.

Zuzanna Anna Gabryś, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Gierałtowice - Członek

4.

Aurelia Antonina Machoczek, zgłoszona przez KWW KUKIZ15 DO SENATU, zam. Gierałtowice - Członek

5.

Bożena Anna Marcol, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Gierałtowice - Członek

6.

Martyna Maria Pietrzak, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE (uzupełnienie składu), zam. Gierałtowice - Członek

7.

Paulina Marta Rusek, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Gierałtowice - Członek

8.

Aleksandra Paulina Sobel, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Przyszowice - Członek

9.

Daria Elżbieta Woźnica, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Gierałtowice - Członek

 

 

gm. Gierałtowice

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Szkolna 4, 44-178 Przyszowice:

1.

Kamila Maria Plaza, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Przyszowice - Przewodniczący

2.

Karolina Maria Sipika, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE (uzupełnienie składu), zam. Gliwice - Zastępca Przewodniczącego

3.

Andrzej Bogun, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Gierałtowice - Członek

4.

Małgorzata Weronika Chmielewska, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Knurów - Członek

5.

Hanna Maria Nocoń, zgłoszona przez KWW KUKIZ15 DO SENATU, zam. Przyszowice - Członek

6.

Piotr Pyryt, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Gliwice - Członek

7.

Magdalena Zuzanna Staszewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Gierałtowice - Członek

8.

Violetta Anna Szolc, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Gierałtowice - Członek

9.

Piotr Bogusław Sztejnbis, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przyszowice - Członek

 

 

gm. Gierałtowice

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Szkolna 4, 44-178 Przyszowice:

1.

Maria Magdalena Jendrzejaczyk-Kot, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Knurów - Przewodniczący

2.

Aleksandra Brygida Kuś, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Gierałtowice - Zastępca Przewodniczącego

3.

Agnieszka Patrycja Adamczyk, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Knurów - Członek

4.

Magdalena Barbara Buszka, zgłoszona przez KWW KUKIZ15 DO SENATU (uzupełnienie składu), zam. Chudów - Członek

5.

Ryszard Józef Macha, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Gierałtowice - Członek

6.

Dominika Bożena Makowska, zgłoszona przez KWW KUKIZ15 DO SENATU, zam. Ruda Ślaska - Członek

7.

Angelika Anna Mandziej, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przyszowice - Członek

8.

Sabina Maria Potrzebowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Gierałtowice - Członek

9.

Milena Magdalena Tomaszek, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE (uzupełnienie składu), zam. Przyszowice - Członek

 

 

gm. Gierałtowice

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Zwycięstwa 44, 44-177 Paniówki:

1.

Mirosława Krystyna Buszka, zgłoszona przez KWW KUKIZ15 DO SENATU (uzupełnienie składu), zam. Chudów - Przewodniczący

2.

Piotr Marian Szołtysek, zgłoszony przez KWW KUKIZ15 DO SENATU (uzupełnienie składu), zam. Gierałtowice - Zastępca Przewodniczącego

3.

Aleksandra Joanna Jankowska, zgłoszona przez KWW KUKIZ15 DO SENATU, zam. Zabrze - Członek

4.

Julia Weronika Kampa, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Chudów - Członek

5.

Natalia Zofia Kroczek, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Przyszowice - Członek

6.

Janusz Tadeusz Kuś, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Gierałtowice - Członek

7.

Weronika Kamila Leśniak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Gierałtowice - Członek

8.

Ryszard Edward Mikołaj, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Gierałtowice - Członek

9.

Celina Joanna Nokert-Stępien, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Knurów - Członek

10.

Bożena Płachetko, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Gliwice - Członek

11.

Katarzyna Anna Pyka, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Ornontowice - Członek

 

 

gm. Gierałtowice

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Chudów ul. Szkolna 52, 44-177 Paniówki:

1.

Zuzanna Joanna Plaza, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Przyszowice - Przewodniczący

2.

Anna Maria Mandziej, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przyszowice - Zastępca Przewodniczącego

3.

Jolanta Ewa Filip, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Chudów - Członek

4.

Agnieszka Jadwiga Grączewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Gierałtowice - Członek

5.

Jolanta Małgorzata Nazaruk, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE (uzupełnienie składu), zam. Chudów - Członek

6.

Waldemar Piotr Pietrzak, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Gierałtowice - Członek

7.

Joanna Iwona Raj, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Knurów - Członek

8.

Adam Maksymilian Tabath, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Paniówki - Członek

9.

Karina Magdalena Zubek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Gierałtowice - Członek

 

Wersja XML