Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wyniki głosowania i wyniki wyborów do Rady Gminy Gierałtowice

Poniżej do pobrania protokół sporządzony przez Gminną Komisję Wyborczą

PDFProtokół Rada Gminy Gierałtowice.pdf

Okręg wyborczy nr 1 obejmujący 1 mandat.

1. Głosów ważnych oddano

299

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

1

TKACZ EWELINA ANNA
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Gierałtowice, Lista nr 31

*

*

*

1

7

2

RAJCA ANDRZEJ LESZEK
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Bezpieczeństwa Gmin Górniczych, Lista nr 29

*

*

*

5

8

3

SMOLNIK ERWIN JAN
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jedność i Przyszłość, Lista nr 32

*

*

*

9

0

4

WIATEREK KRZYSZTOF
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina i Powiat", Lista nr 30

*

*

*

5

4

5

WIERTELORZ GRZEGORZ ANDRZEJ
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zgoda i Przyszłość, Lista nr 28

*

*

*

8

0

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

SMOLNIK ERWIN JAN

zgłoszona Komitet Wyborczy Wyborców Jedność i Przyszłość, Lista nr  32

*

*

*

9

0

Okręg wyborczy nr 2 obejmujący 1 mandat.

1. Głosów ważnych oddano

294

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

1

TOMICZEK ARTUR ERWIN
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina i Powiat", Lista nr 30

*

*

1

9

3

2

LESZEK SZYMON JAKUB
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zgoda i Przyszłość, Lista nr 28

*

*

*

3

6

3

SZUBERT ALEKSANDRA KONSTANCJA
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Gierałtowice, Lista nr 31

*

*

*

2

3

4

PUCHAŁKA TADEUSZ ANTONI
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jedność i Przyszłość, Lista nr 32

*

*

*

4

2

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

TOMICZEK ARTUR ERWIN

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina i Powiat", Lista nr  30

*

*

1

9

3

Okręg wyborczy nr 3 obejmujący 1 mandat.

1. Głosów ważnych oddano

310

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

1

MATUSZEK WOJCIECH EDWARD
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Bezpieczeństwa Gmin Górniczych, Lista nr 29

*

*

*

2

6

2

ROŻEK TADEUSZ FRANCISZEK
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jedność i Przyszłość, Lista nr 32

*

*

*

7

2

3

BUCHCZYK JÓZEF ADAM
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina i Powiat", Lista nr 30

*

*

1

2

1

4

RADWIN EWA ALEKSANDRA
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Zgoda i Przyszłość, Lista nr 28

*

*

*

8

1

5

KABAŁA DOMINIK MATEUSZ
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Gierałtowice, Lista nr 31

*

*

*

1

0

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

BUCHCZYK JÓZEF ADAM

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina i Powiat", Lista nr  30

*

*

1

2

1

Okręg wyborczy nr 4 obejmujący 1 mandat.

1. Głosów ważnych oddano

279

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

1

KUSBER TOMASZ ANDRZEJ
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Gierałtowice, Lista nr 31

*

*

*

1

6

2

DEKARZ BEATA GRAŻYNA
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Bezpieczeństwa Gmin Górniczych, Lista nr 29

*

*

*

5

6

3

SZOŁTYSEK WOJCIECH FRANCISZEK
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jedność i Przyszłość, Lista nr 32

*

*

*

3

3

4

KAROLCZUK KAMIL ROCH
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Przyszłość, Lista nr 34

*

*

*

3

6

5

KOWALSKA TATIANA JOANNA
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina i Powiat", Lista nr 30

*

*

1

0

2

6

WOJTYSZYN TADEUSZ
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zgoda i Przyszłość, Lista nr 28

*

*

*

3

6

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

KOWALSKA TATIANA JOANNA

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina i Powiat", Lista nr  30

*

*

1

0

2

Okręg wyborczy nr 5 obejmujący 1 mandat.

1. Głosów ważnych oddano

298

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

1

CICHA-ROŻEK JANINA WERONIKA
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina i Powiat", Lista nr 30

*

*

1

4

1

2

MRYKA ADAM PIOTR
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Bezpieczeństwa Gmin Górniczych, Lista nr 29

*

*

*

5

6

3

GRYCHTOŁ CYPRIAN NORBERT
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska, Lista nr 33

*

*

*

5

6

4

MARCISZ GRZEGORZ SŁAWOMIR
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Gierałtowice, Lista nr 31

*

*

*

1

2

5

FRELICH JOANNA MARIA
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Jedność i Przyszłość, Lista nr 32

*

*

*

3

3

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

CICHA-ROŻEK JANINA WERONIKA

zgłoszona Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina i Powiat", Lista nr  30

*

*

1

4

1

Okręg wyborczy nr 6 obejmujący 1 mandat.

1. Głosów ważnych oddano

349

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

1

PAWLUK MARIUSZ
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Gierałtowice, Lista nr 31

*

*

*

1

5

2

FIEGLER GRAŻYNA EUGENIA
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina i Powiat", Lista nr 30

*

*

*

3

1

3

LOMANIA JANUSZ BOGUSŁAW
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Bezpieczeństwa Gmin Górniczych, Lista nr 29

*

*

*

9

7

4

BŁASZCZYK MAREK ALEKSANDER
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jedność i Przyszłość, Lista nr 32

*

*

2

0

6

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

BŁASZCZYK MAREK ALEKSANDER

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jedność i Przyszłość, Lista nr  32

*

*

2

0

6

Okręg wyborczy nr 7 obejmujący 1 mandat.

1. Głosów ważnych oddano

320

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

1

GEMANDER TOMASZ GRZEGORZ
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina i Powiat", Lista nr 30

*

*

*

4

7

2

DRAŻYK PIOTR FRANCISZEK
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jedność i Przyszłość, Lista nr 32

*

*

2

0

4

3

BISKUP ANDRZEJ BRONISŁAW
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Bezpieczeństwa Gmin Górniczych, Lista nr 29

*

*

*

5

9

4

SOBOTA ALEKSANDRA GABRIELA
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Gierałtowice, Lista nr 31

*

*

*

1

0

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

DRAŻYK PIOTR FRANCISZEK

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jedność i Przyszłość, Lista nr  32

*

*

2

0

4

Okręg wyborczy nr 8 obejmujący 1 mandat.

1. Głosów ważnych oddano

270

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

1

MALEC GRAŻYNA MARIA
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Jedność i Przyszłość, Lista nr 32

*

*

1

4

0

2

KRAWIEC MIROSŁAW JÓZEF
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Bezpieczeństwa Gmin Górniczych, Lista nr 29

*

*

*

7

2

3

MICZKA MAGDALENA MARIA
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina i Powiat", Lista nr 30

*

*

*

4

0

4

KOWOL BEATA ANNA
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Gierałtowice, Lista nr 31

*

*

*

1

8

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

MALEC GRAŻYNA MARIA

zgłoszona Komitet Wyborczy Wyborców Jedność i Przyszłość, Lista nr  32

*

*

1

4

0

Okręg wyborczy nr 9 obejmujący 1 mandat.

1. Głosów ważnych oddano

261

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

1

PAWLAS ADAM MAREK
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Bezpieczeństwa Gmin Górniczych, Lista nr 29

*

*

*

3

6

2

SZOŁTYSEK MARIAN ANTONI
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jedność i Przyszłość, Lista nr 32

*

*

*

9

4

3

MĄKA MARIA AGATA
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina i Powiat", Lista nr 30

*

*

1

1

9

4

OPARA STEFAN JOACHIM
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Gierałtowice, Lista nr 31

*

*

*

1

2

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

MĄKA MARIA AGATA

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina i Powiat", Lista nr  30

*

*

1

1

9

Okręg wyborczy nr 10 obejmujący 1 mandat.

1. Głosów ważnych oddano

298

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

1

DANIEL ANDRZEJ RYSZARD
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Gierałtowice, Lista nr 31

*

*

*

1

9

2

SWOBODA PAWEŁ PIOTR
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina i Powiat", Lista nr 30

*

*

*

6

2

3

PROMNY PIOTR PAWEŁ
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Bezpieczeństwa Gmin Górniczych, Lista nr 29

*

*

1

1

1

4

ŻOGAŁA LESZEK WOJCIECH
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jedność i Przyszłość, Lista nr 32

*

*

1

0

6

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

PROMNY PIOTR PAWEŁ

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Bezpieczeństwa Gmin Górniczych, Lista nr  29

*

*

1

1

1

Okręg wyborczy nr 11 obejmujący 1 mandat.

1. Głosów ważnych oddano

384

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

1

GAJDA WIKTOR AUGUSTYN
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina i Powiat", Lista nr 30

*

*

*

8

0

2

SZARY PAWEŁ WIKTOR
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zgoda i Przyszłość, Lista nr 28

*

*

1

7

1

3

SZYMON TOMASZ GRZEGORZ
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Bezpieczeństwa Gmin Górniczych, Lista nr 29

*

*

*

1

8

4

WIŚNIEWSKI MAREK JÓZEF
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jedność i Przyszłość, Lista nr 32

*

*

1

1

5

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

SZARY PAWEŁ WIKTOR

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zgoda i Przyszłość, Lista nr  28

*

*

1

7

1

Okręg wyborczy nr 12 obejmujący 1 mandat.

1. Głosów ważnych oddano

401

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

1

MARCIŃCZYK BOŻENA FRANCISZKA
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Zgoda i Przyszłość, Lista nr 28

*

*

1

2

9

2

HIRSZ PAWEŁ
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jedność i Przyszłość, Lista nr 32

*

*

1

7

9

3

BARTOSZEK LUCJAN TADEUSZ
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina i Powiat", Lista nr 30

*

*

*

9

3

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

HIRSZ PAWEŁ

zgłoszona Komitet Wyborczy Wyborców Jedność i Przyszłość, Lista nr  32

*

*

1

7

9

Okręg wyborczy nr 13 obejmujący 1 mandat.

1. Głosów ważnych oddano

371

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

1

NOWAK DARIUSZ KRZYSZTOF
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jedność i Przyszłość, Lista nr 32

*

*

*

8

9

2

STRZODA ZYGMUNT URBAN
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina i Powiat", Lista nr 30

*

*

1

9

5

3

MAŁYSIAK ADAM PIOTR
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Bezpieczeństwa Gmin Górniczych, Lista nr 29

*

*

*

8

7

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

STRZODA ZYGMUNT URBAN

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina i Powiat", Lista nr  30

*

*

1

9

5

Okręg wyborczy nr 14 obejmujący 1 mandat.

1. Głosów ważnych oddano

288

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

1

CICHOWSKI DARIUSZ PIOTR
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zgoda i Przyszłość, Lista nr 28

*

*

*

6

8

2

BAŁUSZYŃSKA MIROSŁAWA MAGDALENA
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Bezpieczeństwa Gmin Górniczych, Lista nr 29

*

*

*

9

3

3

KURPAS MAGDALENA JADWIGA
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Jedność i Przyszłość, Lista nr 32

*

*

*

6

1

4

ZAREMBA JADWIGA BRONISŁAWA
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina i Powiat", Lista nr 30

*

*

*

6

6

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

BAŁUSZYŃSKA MIROSŁAWA MAGDALENA

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Bezpieczeństwa Gmin Górniczych, Lista nr  29

*

*

*

9

3

Okręg wyborczy nr 15 obejmujący 1 mandat.

1. Głosów ważnych oddano

324

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

1

BEDNARCZYK-MOCEK GABRIELA JOLANTA
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina i Powiat", Lista nr 30

*

*

*

8

6

2

GAJDA DANIEL STANISŁAW
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zgoda i Przyszłość, Lista nr 28

*

*

1

1

1

3

KARWOT DARIUSZ JÓZEF
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Bezpieczeństwa Gmin Górniczych, Lista nr 29

*

*

*

5

8

4

CZAPELKA AGNIESZKA ZOFIA
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Jedność i Przyszłość, Lista nr 32

*

*

*

6

9

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

GAJDA DANIEL STANISŁAW

zgłoszona Komitet Wyborczy Wyborców Zgoda i Przyszłość, Lista nr  28

*

*

1

1

1

PDFZestawienie Wyników Głosowania.pdf
 

Wersja XML