Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Składy obwodowych komisji wyborczych w Gminie Gierałtowice

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1

w Gierałtowicach

1.   

Zofia Arendarska

przewodnicząca

2.   

Monika Pękała

z-ca przewodniczącej

3.   

Barbara Szołtysek

członek

4.   

Katarzyna Cyroń

członek

5.   

Paulina Kuszka

członek

6.   

Adrianna Rajca

członek

7.   

Kazimierz Kaczmarczyk

członek

8.   

Aleksandra Płowiec

członek

9.   

Hanna Karolczyk

członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2

w Gierałtowicach

1.                

Maria Kuczera

przewodnicząca

2.                

Marta Cisielska

z-ca przewodniczącej

3.                

Barbara Ciućka

członek

4.                

Wioletta Noski

członek

5.                

Angelika Brytańczyk

członek

6.                

Małgorzata Midor

członek

7.                

Mirosława Rożek

członek

8.                

Marta Krawiec

członek

9.                

Mateusz Buda

członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3

w Przyszowicach

1.   

Marta Pyzik

przewodnicząca

2.   

Marianna Macha

z-ca przewodniczącej

3.   

Sabina Potrzebowska

członek

4.   

Patrycja Galwas

członek

5.   

Agata Szolc

członek

6.   

Waldemar Strugliński

członek

7.   

Anna Troper

członek

8.   

Anna Szołtysek

członek

9.   

Karolina Gawlik

członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4

w Przyszowicach

1.                

Halina Grzywok

przewodnicząca

2.                

Agnieszka Lauterbach

z-ca przewodniczącej

3.                

Magdalena Galwas

członek

4.                

Adam Famula

członek

5.                

Dominika Pyka

członek

6.                

Agata Rakoniewska

członek

7.                

Violetta Szolc

członek

8.                

Małgorzata Cyroń

członek

9.                

Anna Zajusz

członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5

w Paniówkach

1.                

Wojciech Kowalski

przewodnicząca

2.                

Kazimierz Tyc

z-ca przewodniczącej

3.                

Wojciech Bartoszek

członek

4.                

Krystyna Bartoszek

członek

5.                

Piotr Wiśniewski

członek

6.                

Monika Musioł

członek

7.                

Dorota Kroczek

członek

8.                

Łukasz Nocoń

członek

9.                

Beata Sadowczyk

członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6

w Chudowie

1.                

Sylwia Bień

przewodnicząca

2.                

Jolanta Filip

z-ca przewodniczącej

3.                

Sandra Kurpas

członek

4.                

Jarosław Ostrowski

członek

5.                

Katarzyna Bednarek

członek

6.                

Renata Połap

członek

7.                

Żaneta Mizera

członek

8.                

Justyna Niścior

członek

9.                

Nataniel Swat

członek

 

Wersja XML